Inventor voor gevorderden


Verdieping voor de beginnende Inventor gebruiker
#120475
Opleiding | IT Media

Introductie

Productontwikkeling draait al lang niet meer om een goed idee en een tekening. Productontwikkeling verlangt meer.  Het is immers helemaal niet efficiënt om alles zelf te doen! Met Autodesk Inventor zit u aan het stuur wanneer het over de ontwikkeling uw product gaat:  

  • Tekenen van uw ontwerp
  • Samenstellen van uw ontwerp, met onderdelen van uw leveranciers
  • Opstellen van (product-)documentatie  

 

Het doorlopen van verschillende kwaliteitssimulaties zijn geïntegreerd in 1 softwarepakket.  

Een educatieve licentie voor thuisgebruik is mogelijk via Autodesk Inventor.

Wat kent men na het volgen van deze opleiding?

  • Na het volgen van deze opleiding kunt u Autodesk Inventor nog efficiënter inzetten.
  • Naast uitbreiding van de basis vaardigheden leert u verschillende kwaliteitsanalyses uit te voeren en interpreteren.  
  • Deze cursus kan worden verdiept met:

Omschrijving

Na het volgen van de cursus 'Inventor voor beginners' bent u in staat om een ontwerp te creëren. Met deze cursus wordt uw kennis verder uitgebreid. Na uitbreiding van een aantal presentaties en 3D-modelleringstechnieken, ten opzichte van de beginnerscursus, komen nu ook bewegings- en sterkteanalyses aan bod. Na deze training kunt u nog efficiënter werken met Autodesk Inventor.

Voor wie is deze opleiding bestemd?

  • De (aankomende) mechanisch tekenaar en constructeurs.
  • Professionele gebruikers van CAD-software.
  • De cursus is ook geschikt als opfriscursus! Lessen worden altijd gegeven op de laatste versie van Autodesk Inventor.

Voorkennis

Methodologie

De cursus wordt klassikaal gegeven in groepen van maximum 15 personen. U kunt dus rekenen op maximale persoonlijke aandacht. Na de theoretische uitleg werkt u aan praktijkoefeningen. U ontvangt ook lesmateriaal als ondersteuning van de praktijklessen.

OP ZOEK NAAR EEN PRIKKELENDE MAATTRAINING OF BEGELEIDING? Neem dan contact met ons op!

inventor-1-4_2012-475.jpg

Programma

  • Geavanceerde 3D modelleringsopties
  • Modelparameters in de stukkenlijst
  • Dynamische samenstellingen
  • Hergebruik van ontwerpen: I-parts
  • I-mates en I-composites
  • Het ontwerpen van lay-outs
  • Drive constraints en collision detection
  • Import- en exportformaten
  • Presentaties: Exploded views
  • De ontwerp-assistant

Oefeningen op de behandelde thema's.

Cursusmateriaal

Als naslagwerk bij deze opleiding raden wij het boek 'Inventor 2023' van Ronald Boeklagen aan.

Van zodra u uw uitnodiging ontvangt, krijgt u ook een aankooplink waarmee u dit boek kan aankopen met 5% korting op de normale winkelverkoopprijs.